У Волинській обл. суд повернув Міноборони 7 тис. га землі вартістю 80 млн грн

У Волинській області господарський суд підтвердив рішення суду першої інстанції, яким задоволено позов прокуратури в інтересах Міністерства оборони України та командування Повітряного командування "Захід" до Камінь-Каширського лісового господарства.

У Волинській області господарський суд підтвердив рішення суду першої інстанції, яким задоволено позов прокуратури в інтересах Міністерства оборони України та командування Повітряного командування "Захід" до Камінь-Каширського лісового господарства. Вказаним рішенням скасовано акт на право постійного користування землею площею 6,95 тис. га вартістю понад 80 млн грн, виданий останньому, повідомляє прес-служба Міноборони.

Як повідомляється, згідно державного акту Камінь-Каширське лісове господарство використовувало землі оборони на підставі рішення Волинської обласної Ради народних депутатів, яке ще у 1998 році Вищим арбітражним судом України визнано недійсним.

Нагадаємо, у січні Вищий господарський суд України задовольнив позов Генеральної прокуратури та повернув Міністерству оборони незаконно вилучені земельні ділянки вартістю 12,4 млн грн в Одеській області.