До реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, внесено 250 тис. чоловік, - Мінрегіон

До єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, внесено близько 250 тис., які перебували на квартирному обліку і які підтвердили, що потребують поліпшення житлових умов. Про це сьогодні заявила заступник директора департаменту державних програм та розвитку житлового будівництва Мінрегіону Наталія Козловські, повідомляє прес-служба Мінрегіону.

За даними Держстату, станом на 1 січня 2013 р. на квартобліку перебувало 1,02 млн громадян. Більше 330 тис. громадян, які перебувають на квартирному обліку, за даними облдержадміністрацій не проходили щорічну перереєстрацію (не підтверджували дані, які свідчать про необхідність покращення житлових умов). 142,8 тис. громадян за підсумками інвентаризації квартирних черг зняті з квартобліку.

На сьогоднішній день наповнення реєстру триває.

Серед причин, які створюють перепони для наповнення реєстру - не поновлення своїх облікових даних громадянами, які перебувають на квартобліку.

Нагадаємо, відповідно до закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва" Кабінету міністрів України було доручено сформувати єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов відповідно до законодавства, як автоматизовану систему збирання, накопичення та надання інформації про таких громадян.