В Одеській обл. прокуратура вимагає повернути державі 520 га вартістю 18,5 млн грн

Прокуратурою Одеської області розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень, що спричинили тяжкі наслідки).

Прокуратурою Одеської області розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень, що спричинили тяжкі наслідки). Встановлено, що посадовці однієї з районних адміністрацій незаконно вилучили з постійного користування ДП "Одеське лісове господарство" земельну ділянку площею 521 га та вартістю понад 18,5 млн грн, повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області.

Землю лісогосподарського призначення передано в оренду товариству на 49 років для будівництва стаціонарних об'єктів, непов'язаних з веденням лісового господарства, цільове призначення ділянки не змінювалось.

Згідно вимог Земельного кодексу України вилучення земельних ділянок державної власності, які перебувають у постійному користуванні, зокрема ліси першої групи площею понад 10 га віднесено до повноважень Кабінету міністрів України.