У Києві суд повернув громаді земельну ділянку у Дарниці вартістю 30 млн грн

Господарський суд м. Києва задовольнив позовні вимоги прокуратури Дарницького району столиці та зобов'язав приватне підприємство повернути громаді земельну ділянку площею 4,8 га вартістю 30 млн грн.

Господарський суд м. Києва задовольнив позовні вимоги прокуратури Дарницького району столиці та зобов'язав приватне підприємство повернути громаді земельну ділянку площею 4,8 га вартістю 30 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дарницького району м. Києва.

Підприємство отримало в довгострокову оренду земельну ділянку площею 4,8 га на вул. Архітектора Вербицького для експлуатації та обслуговування будівель і споруд майнового комплексу автотранспортного підприємства у 2001 р. на підставі рішення Київради.

Проте, як встановила прокурорська перевірка, в порушення умов договору, орендар систематично не сплачував кошти за користування землею.

Так, у 2010 р. постановою Окружного адміністративного суду було задоволено позов прокуратури району про стягнення податкової та орендної заборгованості за землю у розмірі 225 тис. грн, втім боржником рішення суду виконано не було.

Захищаючи інтереси держави прокуратура звернулася до суду з позовом щодо розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки територіальній громаді.

Наразі судом позовні вимоги прокуратури задоволено у повному обсязі, йдеться у повідомленні.