У Києві почалося будівництво житлового будинку загальною вартістю понад 150 млн дол

7 серпня в Києві (вул. Кіквідзе, 17) було розпочато будівництво "Клубного будинку класу де-люкс "Печерськ-Плаза", вартість якого після закінчення будівництва складе понад 150 млн дол. Про це повідомив представник інвестора фонду "Печерськ Плаза" Мартін Векжинский.

Замовником будівництва виступає київська компанія "Енергополь-Україна", генеральним підрядником - компанія "Будакс", інвестування будівництва здійснює пайовий інвестиційний фонд "Печерськ Плаза".

Можлива вартість квартир в "Печерськ Плаза", за інформацією інвестора, складе від 3 до 15 тис. за кв. м. Всього в житловому комплексі заввишки 11 поверхів, розташованому на ділянці в 2 га буде 25 000 кв. м. "Це буде найдорожчий житловий будинок в Україні", - підкреслює Векжинский.

Завершити будівництво "Печерськ Плаза" компанія планує за 2-2,5 року.

Векжинский вважає такі терміни будівництва реалістичними, оскільки "компанія має достатні для цього досвід і ресурси".

За словами представника інвестора фонду, головною відмінною рисою "Печерськ Плаза" від всіх інших елітних житлових комплексів у Києві є його повна відповідність всім характеристикам нерухомості категорії "де-люкс": розташування в зеленій зоні Печерська, пішохідний внутрішній двір з ландшафтним дизайном, поверховість будинку буде обмежена 9 поверхами і 2 рівнями пентхаузів, підземний паркінг з наявністю 2-х парко-місць для кожної з квартир. Також, за словами інвестора, проектом для мешканців даного елітного житла передбачені власні спа-салон, басейн, бутік делікатесів і винний бутік.

Компанія "Енергополь-Україна"працює на ринку будівництва України понад 20 років. За цей період компанією були реалізовані десятки масштабних проектів, як в Україні, так і за кордоном. Серед них, зокрема, будівництво будівлі київської торгово-промислової палати, реконструкція будівлі державної митної служби України, будівництво ТЦ "Альта-Центр", будівництво II терміналу міжнародного аеропорту Бориспіль.

Проект компанії ЖК "Міністерський" також визнано конфедерацією будівельників України "Кращим житловим комплексом" в Україні в 2012, 2013 і 2014 роках.

У Києві почалося будівництво житлового будинку загальною вартістю понад 150 млн дол