В Україні знову почало діяти іпотечне кредитування

В Україні знову почало діяти іпотечне кредитування

Холдингова компанія "Київміськбуд" спільно з ПАТ "Кристалбанк" впровадила нову програму кредитування фізичних осіб на купівлю нерухомості. Про це повідомив голова правління – президент "Київміськбуду" Ігор Кушнір.

За словами президента "Київміськбуду", програма створювалася з метою надати можливість більшій кількості українців обзавестися власним житлом.


"Були створені умови, при яких людина навіть в сьогоднішній економічній ситуації зможе дозволити собі придбати квартиру. Оптимальний розмір першого внеску – близько 30%, період кредитування – до 10 років. При цьому відразу після того, як будинок буде введений в експлуатацію, право власності на нерухомість буде оформлено безпосередньо на покупця", - розповів Кушнір.

В "Кристалбанку" запевнили, що гарантують відсутність яких-небудь додаткових прихованих платежів, конкурентний рівень процентних ставок і зручну схему погашення кредиту.

"У всьому світі іпотечне кредитування є одним з основних механізмів підтримки будівельної галузі та економіки країни в цілому. "Київміськбуд" має запас міцності і достатньо потужностей, щоб реалізувати програму на найвищому рівні і дати можливість людям нарешті купити власну квартиру", - прокоментував голова "Київміськбуду".