Торгово-офісний центр "Роксолана" відкриється у Львові в I кварталі 2014 р

У Львові в I кварталі 2014 р. відкриється перший преміальний торгово-офісний центр "Роксолана", розташований на площі Соборній, 12. У складі об'єкта буде делікатесний продуктовий супермаркет, ресторани, а також магазини провідних операторів premium і luxury сегментів.

Керівництво комплексу прийняло рішення про перетворення майданчика перед будівлею у парковку на 50 автомобілів. При цьому квітковий павільйон, розташований на цьому майданчику, буде знесений, а торгівля квітами - перенесена безпосередньо під дах торгового центру. У розпорядження квіткарів нададуть окреме приміщення на першому поверсі комплексу площею 147 кв. м. У планах керівництва комплексу також облагороджування вивільненої території та облаштування прилеглої до парковки зони відпочинку.

"Це перший проект такого рівня у Львові. Він розташований в самому центрі міста, в історично сформованій торговельній зоні. Вздовж фасаду щодня проходять і проїжджають понад 70 тис. осіб. Ми плануємо залучити в цей торговий центр бренди premium і luxury сегментів, і вже ведемо переговори про це з низкою мережевих операторів", - говорить директор компанії UTG, яка виступає ексклюзивним брокером ТОЦ "Роксолана", Євгенія Локтіонова.