Суд повернув державі земельну ділянку сина Богатирьової

Суд повернув у державну власність земельну ділянку сина колишнього міністра охорони здоров'я України Раїси Богатирьової.

Суд повернув у державну власність земельну ділянку сина колишнього міністра охорони здоров'я України Раїси Богатирьової. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області

"Обухівський районний суд задовольнив позов прокуратури Обухівського району Київської області про повернення у державну власність земель водного фонду, які були незаконно відведені і надалі приватизовані членами сім'ї колишнього міністра охорони здоров'я України", - йдеться в повідомленні.

Встановлено, що зазначена земельна ділянка площею майже півгектара в с. Плюти Обухівського району Київської області незаконно відведено у власність сина екс-міністра з числа земель водного фонду річки Дніпро.

За наслідками розгляду позову прокуратури, суд ухвалив визнати недійсним та скасувати державний акт на право власності на земельну ділянку вартістю майже 900 тис. грн і витребувати його з незаконного володіння у державну власність.

Нагадаємо, 24 жовтня Генеральна прокуратура оголосила в розшук колишнього віце-прем'єр-міністра - міністра охорони здоров'я Раїсу Богатирьову.