Суд повернув державі самовільно зайняту ділянку в урочищі Конча-Заспа вартістю 20 млн грн

Господарський суд задовольнив позов прокуратури Голосіївського району та повернув з незаконного користування землі вартістю 20 млн грн в урочищі Конча-Заспа, які розташовані на березі Дніпра і належать до території курортної зони загальнодержавного значення. Про це повідомляє прес-служба прокуратури м. Києва.

Прокурорською перевіркою встановлено, що одне зі столичних транспортних підприємств без будь-яких правовстановлюючих та дозвільних документів самовільно зайняло майже 2 га землі в урочищі Конча-Заспа, що у Голосіївському районі.

До того ж, як з'ясувалося, зайнята підприємством територія розташована в межах захисної смуги Дніпра і належить до курортної зони загальнодержавного значення.

За період протиправного користування ділянкою підприємство огородило її парканом та побудувало на ній тимчасові споруди для розміщення автотранспорту.

У зв'язку з виявленими порушеннями прокуратура Голосіївського району звернулася до суду з вимогою зобов'язати автобусний парк звільнити протиправно зайняті землі, привівши у належний стан.

Рішенням Господарського суду від 2 грудня 2013 р. позовні вимоги прокуратури визнано законними та задоволено у повному обсязі.