Суд визнав законним рішення Київради про виділення землі під будівництво парку Bionic Hill

4 серпня Київський апеляційний адміністративний суд визнав законним рішення Київради про виділення землі під будівництво парку Bionic Hill на території колишньої військової частини №136 у Святошинському районі столиці. Про це йдеться в рішенні суду.

Також суд частково задовольнив позов деяких жителів "військового містечка", відокремивши землю, що залишилася від військової частини, від території будівництва парку.

Нагадаємо, раніше виник конфлікт між жителями колишньої військової частини та замовником розселення - Міністерством оборони та уповноваженою відомством компанією "Столиця Центробуд".

За словами юристів, багато "переселенців" не тільки не стоять в квартирній черзі, але і зовсім не мають відношення до військового відомства. Відмовляючись переїжджати в нові квартири вони фактично зривають процес відселення.

У "Столиця Центробуд" додали, що вони запропонували невідселеним жителям безкоштовну пряму передачу квартир у приватну власність зі сплатою податків за рахунок компанії. Всього в нові квартири вже переїхали 24 з 34 родин. Однак, за словами юриста, не всі мешканці військового містечка погодилися на цю пропозицію і воліють проводити час в судах, здійснюючи правовий аудит рішень Київради.

"Рішення суду нічого, по суті, не змінює. Ми не планували нічого будувати на місці цих старих будиночків, вони розташовані за сотні метрів від об'єктів першої черги парку. Разом з тим, ми, звичайно, розраховуємо, що розселення жителів найближчим часом завершиться. Наскільки нам відомо, сторони дійшли до принципової згоди", - прокоментував ситуацію президент інноваційного парку Bionic Hill Віктор Галасюк.

Дивіться також: Агенство нерухомості надасть найбільш вигідні та прекрасні умови при покупці житла.

За його словами, команда наукового містечка до розселення не має ніякого відношення і цим питанням ніколи не займалася.