Суд зобов'язав "Нест" повернути застави банку-кредитору

Київський апеляційний господарський суд 27 листопада 2014 р. підтвердив законність раніше винесеного господарським судом м. Києва рішення і зобов'язав компанію Трофименка ПРАТ "Ренесанс" передати більше 50 комерційних приміщень загальною площею 7, 3 тис. кв. м кредитору. Даним судовим рішенням визнано за банком право власності на нерухомість в комплексі "Смарагдовий".

Раніше, 20 листопада 2014 р., апеляційним судом винесено аналогічне рішення по справі про визнання за банком права власності на нерухомість будівельної компанії Трофименка в комплексі "Пори року".

Також Київський апеляційний суд призначив на 1 грудня 2014 р. розгляд справи щодо визнання права власності на бізнес-центр "Ренесанс" по вул. Воровського 24. Ще 2 жовтня 2014 р. суд виніс рішення про стягнення з "Ренесансу" будівлі однойменного офісного центру в рахунок часткового погашення кредитної заборгованості. Після розгляду апеляції вже в грудні банк-кредитор, профинансувавший реконструкцію офісного центру в 2007 році, може стати його власником.