Прокуратура повернула громаді Києва 21 га земель біля музею "Пирогово"

Господарський суд задовольнив позов прокуратури м. Києва про повернення громаді столиці земельної ділянки площею 21 га, які відносяться до буферної зони Музею народної архітектури та побуту України "Пирогово".

Господарський суд задовольнив позов прокуратури м. Києва про повернення громаді столиці земельної ділянки площею 21 га, які відносяться до буферної зони Музею народної архітектури та побуту України "Пирогово". Про це повідомила прес-служба прокуратури м. Києва.

Згідно з повідомленням, у 2007 р. Київрада надала в оренду двом приватним товариствам земельні ділянки вартістю 54 млн грн. !Підприємці мали намір використати цю землю для забудови ,втім, так нічого не побудували.

"Як з'ясувалось, відведені земельні ділянки перебувають у буферній зоні Музею народної архітектури та побуту України і передача їх в оренду можлива лише на підставі відповідних погоджень, яких жоден із приватних товариств не мав", - йдеться у повідомленні.

Прокуратура міста Києва звернулась до Господарського суду з вимогою повернути земельні ділянки у власність територіальної громади столиці.

"Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури у повному обсязі", - повідомляє прокуратура.