Прокуратура Київської обл. вимагає повернути державі 48 га лісу, що належить батьку Арбузова

Прокуратура Київської обл. вимагає повернути державі 48 га лісу, що належить батьку екс-прем'єр-міністра України Сергія Арбузова Геннадію та ще одному мешканцю Донецької області.

Прокуратура Київської обл. вимагає повернути державі 48 га лісу, що належить батьку екс-прем'єр-міністра України Сергія Арбузова Геннадію та ще одному мешканцю Донецької області. Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Київської області.

Встановлено, що у 2012 р. Київською обласною державною адміністрацією їм надано у довгострокове тимчасове користування лісові ділянки, площею понад 48 га терміном на 49 років.

Відповідно до умов договору, землі, що знаходиться у постійному користуванні ДП "Київське лісове господарство" на території Дмитрівської сільської ради, мали використовуватися для культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей.

"Проте, в порушення вказаних умов, громадяни огородили їх капітальним парканом, складеним із бетонних конструкцій. Крім того, під час обстеження ділянок було виявлено пошкодження лісових насаджень. Реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою області заявлено позов до Києво-Святошинського районного суду щодо розірвання договору про довгострокове тимчасове користування лісовою ділянкою та повернення її у користування держави", - йдеться у повідомленні.