Прокуратура Київської обл. просить суд повернути базу відпочинку "Дубки" у держвласність

Прокуратура Київської обл. звернулась до Київського окружного адміністративного суду із позовною заявою про повернення державі базу відпочинку "Дубки". Про це повідомила прес-служба прокуратури Київської обл.

"Установлено, що в 2007 р. сільрада прийняла рішення про оформлення права власності ПАТ "Автотранспортна акціонерна співдружність "Славутич-Бориспіль" на об'єкти майнового комплексу бази відпочинку "Дубки" в с. Кийлів. На підставі вказаного рішення товариству видане свідоцтво на право власності на нерухоме майно", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, вказана база відпочинку належить до об'єктів державної власності, приватизація яких має відбуватись у встановленому законом порядку. Органом, уповноваженим розпоряджатися вказаним об'єктом - є регіональне відділення Фонду державного майна України в Київській обл.., а перехід права власності на об'єкти державної власності має відбуватись на оплатній основі та на підставі відповідних правочинів.

"Однак Головурівська сільська рада фактично підмінила відповідний орган державний влади та прийняла рішення про оформлення права власності ПАТ "Атасс-Бориспіль" на державне майно. Крім того, "Атасс-Бориспіль" набуло право власності на базу відпочинку "Дубки" не сплативши жодної копійки до державного або комунального бюджету, що є грубим порушенням вимог законодавства та інтересів держави", - йдеться у повідомленні.

Таким чином Бориспільська міжрайонна прокуратура звернулась до Київського окружного адміністративного суду із позовною заявою про скасування протиправних рішень Головурівської сільської ради, повернувши "Дубки" в державну власність.