Мін'юст 1 жовтня запускає пілотний проект з реєстрації прав на нерухоме майно в Києві та ще 6 облцентрах

Міністерство юстиції України з 1 жовтня 2014 р. запускає пілотний проект у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у містах Вінниці, Дніпропетровську, Львові, Харкові, Черкасах, Чернігові та Києві.

Міністерство юстиції України з 1 жовтня 2014 р. запускає пілотний проект у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у містах Вінниці, Дніпропетровську, Львові, Харкові, Черкасах, Чернігові та Києві. Про це йдеться в наказі міністра юстиції України Павла Петренка № 1570/5 від 23 вересня 2014 р., який оприлюднено на сайті Мін'юсту.

"Наказую: запровадити з 1 жовтня 2014 р. у реєстраційній службі Вінницького міського управління юстиції, реєстраційній службі Дніпропетровського міського управління юстиції, реєстраційній службі Львівського міського управління юстиції, реєстраційній службі Харківського міського управління юстиції, реєстраційній службі Черкаського міського управління юстиції, реєстраційній службі Чернігівського міського управління юстиції та реєстраційній службі Головного управління юстиції у м. Києві реалізацію пілотного проекту у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", - йдеться в наказі.

Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника міністра Інну Ємельянову.

Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Нагадаємо, в Україні з 12 лютого 2014 р. набула чинності постанова Кабінету міністрів від 17 жовтня 2013 року № 868 про новий порядок державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень.