Міноборони: до кінця 2014 р. планується здати 490 квартир для військовослужбовців

До кінця 2014 р. планується здати 490 квартир для військовослужбовців Збройних сил України.

До кінця 2014 р. планується здати 490 квартир для військовослужбовців Збройних сил України. Про це заявив на брифінгу заступник міністра оборони України - керівник апарату Петро Мехед, повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

"У цьому році комісією з контролю за розподілом житла у Збройних силах погоджено 492 квартири. Підтримано пропозицію гарнізонів щодо виключення з числа службових та надання для постійного проживання ще 47 квартир. Відповідно до графіка вручення квартир до кінця цього року планується надходження 490 квартир", - заявив Мехед.

Він також повідомив, що розроблено проект постанови Кабміну про внесення змін до порядку використання коштів резервного фонду в частині забезпечення житлом військовослужбовців, загиблих та важкопоранених у ході АТО.

Також Мехед нагадав, що Кабінет міністрів прийняв постанову №476 від 23 вересня 2014 р., відповідно до якої за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету Міністерству оборони виділено 41,6 млн грн на завершення у поточному році капітального будівництва та реконструкції об'єктів житлового та комунального призначення.