Київрада задовольнила всі 6 проектів рішень, які стосувалися надання земельних ділянок

Київрада задовольнила всі 6 проектів рішень, які стосувалися надання земельних ділянок. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Рішення були прийняті від 68 до 75 голосів депутатів Київради.

Зокрема, Київрада передала ТОВ "Иллис", для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі торговельного призначення та торгових приміщень, земельна ділянка площею 0,29 га на перетині вул. Чорнобильської та вул. Ірпінської в Святошинському районі Києва. Ділянку передано в короткострокову оренду на 5 років. На ділянці розміщена нежитлова будівля та торгові приміщення, які є власністю товариства.

Київрада передала ТОВ "Київ-Арт", для експлуатації та обслуговування нежитлового громадської будівлі з літньою терасою, земельну ділянку площею 0,28 га на вул. Ползунова 1 у Солом'янському районі Києва. Ділянку передано в довгострокову оренду на 25 років. На земельній ділянці розташована нежитлова громадська будівля, яка є власністю ТОВ "Ківі-Арт".

Крім того, Київрада передала ПАТ "Банк 3/4", для експлуатації та обслуговування готельно-офісного комплексу, земельну ділянку площею 0,27 га на вул. Фрунзе 25-27 в Подольсокм районі Києва. Ділянка передана в довгострокову оренду до 2028 р. На земельній ділянці знаходиться майно, що належить організації.

Також Київрада передала ТОВ "Дорнборд ЛТД" та ТОВ "Компанія з управління активами "ОТП Капітал", для експлуатації та обслуговування адміністративних приміщень, земельну ділянку площею 0,26 га на вул. Воровського 4 і 4 "Б" у Шевченківському районі Києва. Земельна ділянка передана в оренду на 10 років.

Київрада передала в оренду на 10 років ТОВ "ЛТ-Інвест"для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі, земельну ділянку площею 0,09 га на вул. Фрунзе 121-а в Подільському районі Києва. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки 2,84 млн грн. Орендна плата становитиме 284 тис. грн.

Київрада передала ТОВ "Альфа-Нерухомість", для експлуатації, обслуговування та реконструкції нежитлової будівлі, земельна ділянка на вул. Фрунзе 33 буква "А" в районі р. Києва. Земельна ділянка площею 0,088 га передано в короткострокову оренду на 5 років. На ділянці розташована будівля загальною площею 256,9 кв. м. Нормативна грошова оцінка ділянки понад 3 млн грн. Орієнтовний розмір орендної плати 305, 8 тис. грн.