Київрада дозволила розробку проекту землеустрою для трьох релігійних громад столиці

Київрада надала дозвіл на розробку проекту землеустрою для відведення 3 земельних ділянок релігійним громадам Української Православної Церкви (Московського патріархату) і по одній земельній ділянці для релігійних громад Української Православної Церкви (Київського Патріархату) та Римо-Католицької Церкви в Україні. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Зокрема, Київрада прийняла рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,18 га релігійній громаді УПЦ (МП) парафії Преподобного Сергія ігумена Радонезького (вул. Здолбунівська, 9 у Дарницькому районі Києва. За відповідне рішення проголосували 74 депутати Київради. Передбачається, що ділянка буде відведена для будівництва та експлуатації православного храму і переданий храму в постійне користування. Ділянка вільна від капітальної забудови.

Крім того, Київрада надала дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,08 га релігійній громаді Св. Апостола Андрія Первозванного УПЦ (МП) на вул. Генерала Карбишева в Дніпровському районі Києва. За відповідне рішення проголосували 72 депутати Київради. Передбачається, що ділянка буде відведена для будівництва та експлуатації храму. Земельна ділянка вільна від капітальної забудови.

Також Київрада надала дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га релігійній громаді Св. апостола Андрія Первозванного УПЦ (МП) на вул. Ревуцького в Дарницькому районі Києва. За відповідне рішення проголосували 79 депутатів Київради. Передбачається, що ділянка буде відведена для будівництва та експлуатації храму. Зараз ділянка вільна від капітальної забудови.

Крім того, Київрада надала дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,11 га релігійній громаді Св. Миколи Притиска парафії УПЦ (КП) на вул. Хорива, 3 (Б), 5 (Б) у Подільському районі Києва. За відповідне рішення проголосували 80 депутатів Київради. Передбачається, що ділянка буде відведена для експлуатації, обслуговування та реконструкції культових споруд, які забезпечують діяльність церкви Св. Миколи Притиска. Ділянка забудована, площа забудови 0,03 га.

Також Київрада надала дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,37 га релігійній громаді Римсько-Католицькій релігійній громаді парафії Св. Олександра на вул. Костьольній 17 у Шевченківському районі Києва. За відповідне рішення проголосував 81 депутат Київради. Передбачається, що земельна ділянка буде передано для експлуатації та обслуговування культової споруди. На даний момент земельна ділянка частково забудована, на ній знаходиться костел Св. Олександра.