Київрада дозволила розробку проекту землеустрою низки великих земельних ділянок

Київрада надала ТОВ "Маштерс" дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,96 га для експлуатації та обслуговування промислово-складських приміщень. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

За відповідне рішення проголосували 76 депутатів Київради.

Ділянка знаходиться на вул. Пухівській, 1-а у Деснянському районі Києва. На ділянці знаходиться нежитлова споруда - блокова теплиця, яка є власністю товариства. Передбачається, що ділянка буде передано в довгострокову оренду на 15 років.

Крім того, Київрада надала ТОВ "Іонія" дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,73 га для експлуатації та обслуговування виробничих, складських та адміністративних будівель. За відповідне рішення проголосували 79 депутатів Київради. Земельна ділянка знаходиться на вул. Панорамному, 1 в Голосіївському районі Києва. Планується, що вона буде передана в довгострокову оренду на 15 років.

Також, Київрада дала дозвіл ТОВ "Енран-Авто" на розробку проекту землеустрою відведення ще однієї земельної ділянки площею 0,73 га для експлуатації майнового комплексу по обслуговуванню автотранспорту з під'їзними шляхами. За відповідне рішення проголосували 77 депутатів Київради. Земельна ділянка знаходиться на вул. Стеценка, 21 у Святошинському районі Києва. На земельній ділянці знаходиться майновий комплекс загальною площею 109,4, який є власністю ТОВ "Енран-Авто".

Київрада надала ТОВ "Будівельна компанія "Міськжитлобуд" дозвіл на розробку проекту землеустрою для відведення земельної ділянки площею 0,59 га для експлуатації та обслуговування комплексу виробничих та складських будівель. За відповідне рішення проголосували 74 депутати Київради. Земельна ділянка знаходиться на вул. Комбинатной, 2 у Дніпровському районі Києва. Планується, що вона буде передана в довгострокову оренду на 15 років.

Крім того, Київрада надала КП "Київблагоустрій" дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5 га для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі та будівлі майстерні. За відповідне рішення проголосували 75 депутатів Київради. Земельна ділянка знаходиться на вул. Дегтярівській, 31 у Шевченківському районі Києва. Планується, що вона буде передана в постійне користування.