InterContinental підписав протокол про наміри про управління готелем у Києві з компанією Корбана

Міжнародний готельний оператор InterContinental Hotels Group виведе на ринок України нові бренди - Hotel Indigo і Staybridge Suits. Компанія підписала протокол про наміри про управління готелем у Києві з компанією дніпропетровського бізнесмена Геннадія Корбана.

Міжнародний готельний оператор InterContinental Hotels Group виведе на ринок України нові бренди - Hotel Indigo і Staybridge Suits. Компанія підписала протокол про наміри про управління готелем у Києві з компанією дніпропетровського бізнесмена Геннадія Корбана, повідомляє "Комерсант-Україна".

InterContinental минулого тижня підписав протокол про наміри з компанією ТОВ "Будінвест" про управління готелем по вул. Горького, 44. Українська компанія належить Axelrod Estate Геннадія Корбана (бізнес-партнера трагічно загиблого в 2012 р. Геннадія Аксельрода). За словами гендиректора готелю Наталії Новікової, в готелі будуть розвиватися два бренду InterContinental: перші десять поверхів готелю займе Hotel Indigo (близько 240 номерів), а інші 12 - Staybridge Suits (близько 80 апартаментів. Кількість інвестицій в будівництво готелю складе 30-40 млн дол. (термін окупності - близько десяти років). "Зараз роботи ведуться на нульовому рівні. Завершити об'єкт плануємо через два роки", - зазначила Новікова.

У британському офісі IHG підтвердили цю інформацію. "InterContinental підписав з Axelrod Estate протокол про наміри на управління готелем у Києві. Мова йде про Hotel Indigo і Staybridge Suits", - зазначила PR-менеджер компанії Лора Бейкер. Більш докладних коментарів до остаточного оформлення співпраці в компанії надати не змогли.

Мережа InterContinental Hotels Group об'єднує більше 4,6 тис. готелів в 100 країнах світу загальним номерним фондом 678 тис. Володіє готельними брендами InterContinental, Crowne Plaza, Hotel Indigo, Holiday Inn Hotels & Resorts, Holiday Inn Express, Staybridge Suites, Candlewood Suites, а також EVEN Hotels і HUALUXE Hotels & Resorts. У 2012 р. виручка мережі склала 21,2 млрд дол., за перше півріччя 2013 р. - 10,4 млрд дол. Акції компанії котируються на Лондонській і Нью-Йоркській (NYSE) біржах. Капіталізація на вчора на NYSE складає 7,75 млрд дол.

Зараз в Україні працює два готелі під управлінням InterContinental (обидві в Києві) - п'ятизірковий InterContinental (272 номери) і чотиризірковий Holiday Inn (208 номерів).

Віце-президент департаменту готельного бізнесу Jones Lang LaSalle Іван Кисеев каже, що об'єкти під брендом Hotel Indigo відносяться до категорії lifestyle-готелів, в Києві його цілком можна співвіднести з сегментом чотири зірки. "Ми розраховуємо, що ціна за номер в Hotel Indigo буде в межах 150-200 дол. за добу",- зазначає Наталія Новікова. Кисеев додає, що конкуренцію цьому бренду на ринку складуть Holiday Inn, а також Radisson Blu і Park Inn. Директор з розвитку проектів девелоперської компанії "Стокман" Сергій Овчинников говорить, що, враховуючи місце розташування об'єкта, кількість номерів не повинно бути більше 200. "Зазвичай об'єкти Hotel Indigo розміщують ближче до центру, де найбільше сконцентрована ділова активність