Держреєстр прав на нерухомість містить дані про 1,9 млн об'єктів, - Петренко

Держреєстр прав на нерухомість містить дані про 1,9 млн об'єктів, - Петренко Джерело фото:slovoidilo.ua

Державний реєстр прав на нерухоме майно містить інформацію про 1 млн 920 тис. 636 об'єктів. Про це в ході засідання комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції заявив міністр юстиції України Павло Петренко, передає кореспондент РБК-Україна.

"1 млн 920 тис. 636 об'єктів нерухомості", - зазначив Петренко.

За його словами, сьогодні реєстру прав не повний з-за того, що деякі БТІ саботують передачу реєстрових справ і журналів реєстрації нерухомості Мін'юсту для оцифровки. Петренко зазначив, що близько 40% інформації БТІ ще не передали для оцифровки.

Міністр підкреслив, що в Києві БТІ передає дані повільніше, близько 70% інформації ще не передано. Також проблемними залишаються БТІ Донецька та Одеси.

Крім того, Петренко висловив сподівання, що Верховна Рада підтримає ініціативу Кабінету міністрів про встановлення органам БТІ строку для передачі на оцифровку своїх даних.

"Суть ініціативи встановити органів БТІ термін для передачі на оцифровку свої дані... Ми зараз внесли в пакеті реанімаційних законів норму, яка передбачає, що до 1 січня 2016 р. всі дані БТІ передадуть на оцифровку", - додав міністр.

Нагадаємо, Мін'юст хоче скоротити кількість реєстрів майнових прав з 36 до чотирьох.