ФПУ: розважальним закладам не місце в Будинку профспілок

ФПУ: розважальним закладам не місце в Будинку профспілок Фото (5.ua): новий вигляд Будинку профспілок у Києві

Федерація профспілок відхрестилася від землі і частини будівлі на Майдані Незалежності, 2, де розмістилося кафе

Частина будівлі київського Будинку профспілок (Майдан Незалежності, 2), у якій відкрився пункт харчування L'KAFE, і земельна ділянка під ним не належать Федерації профспілок України (ФПУ), а є власністю Київської міської ради профспілок. Про це заявили у прес-центрі ФПУ.

Як зазначається, Будинок профспілок перебуває у власності відразу кількох власників, а ФПУ розпоряджається лише тією його частиною, фасад якої виходить на Майдан Незалежності і де відбувалися події "революції гідності".

За інформацією ФПУ, в даний час силами благодійників у Будинку профспілок проводяться планові роботи з відновлення будівлі, постраждалої внаслідок пожежі під час активної фази протестних дій на Євромайдані.

"Федерація профспілок України підтримує думку громадськості про недоречність відкриття закладів розважального характеру в місцях, де загинули люди", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, як зазначили сьогодні в Державній архітектурно-будівельній інспекції, експлуатація приміщень Будинку профспілок у Києві під кафе є незаконною, оскільки органи влади не реєстрували жодних документів на реконструкцію.

Нагадаємо, напередодні мер Києва Віталій Кличко висловив обурення у зв'язку з розміщенням кафе у Будинку профспілок. За його словами, КМДА не давала дозволів на право оренди, оскільки зазначений об'єкт не відноситься до комунальної власності столиці, а належить профспілкам.