Bionic Hill заявив про врегулювання конфлікту з нерозселеними мешканцями будинків барачного типу

Перешкод на шляху столичного інноваційного парку BIONIC Hill все менше, а сьогодні в технопарку констатували завершення епопеї з розселенням мешканців бараків на території військової частини №136. Про це повідомили в прес-службі компанії.

"Ми вдячні підприємцю Василю Хмельницькому за допомогу у вирішенні нашого житлового питання. Завдяки його зусиллям вдалося розблокувати процес отримання квартир. Ми бажаємо успіхів BIONIC Hill, і просимо політиків знайти собі іншу тему для піару і припинити цькування цього інвестиційного проекту", - зазначила представник ініціативної групи нерозселених жителів Людмила Лук'янець.

Як зазначається, BIONIC Hill не має відношення до розселення, однак менеджери проекту сприяли досягнення відповідних домовленостей між сторонами і очікують, що найближчим часом цей процес буде завершений.

У 2006 році (за шість років до старту проекту BIONIC Hill) спеціальна комісія Міністерства оборони України визначила 34 сім'ї, які потребують переселення, і зафіксувала відповідну кількість квартир, підбір яких забезпечується компанією "Столиця Центробуд". 24 сім'ї вдалося переселити, купивши для них 26 квартир. До останнього часу в будинках барачного типу на території колишнього військового містечка № 136 залишалися не розселеними 10 сімей. Зараз вони почали отримувати житло.

Раніше жителі провели прес-конференцію, на якій назвали політичним піаром ініціативу про скасування землевідведення під проект BIONIC Hill.

За даними ЗМІ, 4 лютого 2016 Вищий господарський суд України визнав правомірним рішення Київської міської ради про виділення земельної ділянки під будівництво інноваційного парку BIONIC Hill. Це вже четверте судове рішення, яке підтверджує правомірність виділення землі під проект BIONIC Hill. Раніше аналогічні по суті рішення були винесені Господарським судом Києва, Окружним адміністративним судом Києва, Київським апеляційним адміністративним судом, відзначили в компанії.

BIONIC Hill (Київ) - проект першого інноваційного парку в Україні. Його суть полягає у формуванні в столиці України східноєвропейської платформи для розвитку високотехнологічного бізнесу. Для цього у Святошинському районі Києва на 147 гектарах території колишньої військової частини планується побудувати сучасний науковий містечко, в якому будуть працювати провідні українські та міжнародні компанії в галузі ІТ, біотехнологій та енергоефективності.