В антикорупційному комітеті анонсували закон про реєстри нерухомості та авто

В антикорупційному комітеті анонсували закон про реєстри нерухомості та авто Фото: Єгор Соболєв

У Раді з'явиться закон реєстрах нерухомості, землі та авто

У Верховній Раді України наступного тижня з'явиться закон, який відкриває реєстри нерухомості, землі та автомобілів. Про це заявив голова комітету Ради з боротьби та запобігання корупції Єгор Соболєв під час брифінгу на тему "Вибори в Агентство з питань запобігання корупції: недбалість чи фальсифікація?", передає кореспондент РБК-Україна.

"Я хотів звернути увагу на наступний тиждень. У продовження цієї битви ми будемо проводити через парламент закон, який відриває реєстри нерухомості землі і автомашин", - сказав Соболєв.

За його словами, це дозволить суспільству стати нацагентством з питань запобігання корупції. "Це те, що дозволить всьому суспільству бути національним агентством з питань запобігання корупції - контролювати кожну декларацію", - зазначив голова.

Нагадаємо, комітет Верховної Ради з питань протидії та запобігання корупції визнав корупційним проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення порядку в'їзду на неконтрольовану територію і виїзду з неї громадян України та іноземців (осіб без громадянства).